Hangi Online Tasarım Hizmeti Size Uygun?

Hangi Online Tasarım Hizmeti Size Uygun?

Hangi Online Tasarım Hizmeti Size Uygun?

Zamandan ve mekândan tasarruf ettiren online tasarım hizmeti son dönemlerde popülaritesini artırmaktadır. Ankara iç mimarlık dekorasyon hizmeti veren pek çok alternatifi bulunmaktadır. Değişen ve gelişen teknoloji kendisini iç mimarlık hizmetlerinde de göstermektedir. İnternet üzerinden alışverişin artmasıyla başlayan bu yolculuk online tasarıma kadar ilerlemiştir. Modern yaşam vakit sıkıntısını da beraberinde getirdi. Kişiler çözümler ararken internete sarıldı. Aynı zamanda mimari hizmet faaliyet bütçesinin de yüksek olması biraz daha zorlayıcı bir sisteme dönüştü.

Bu sistemin çalışma biçimi oldukça kolaydır. Mimar fiziksel olarak evinize ya da ofisinize gelmemektedir.Gerekli tasarımları yaparak hizmeti alan kişiyi yönlendirmektedir. Bu hizmet Amerika’da yaygın olarak kullanılmaya başlamasının ardından ülkemizde de kullanımı oldukça yaygınlaşmış bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır. Ankara iç mimarlık dekorasyon ofisleri size istediğiniz hizmeti verebilmektedir.

Düşük Hizmet Maliyeti

Bu sistemin öne çıkan özelliklerinden bir tanesi de hızlı ve düşük maliyetli olmasıdır. Hem herkesin ayırabileceği bir bütçe hem de profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Bu bütçe aşılmadan online tasarım programı üzerinden yürütülen bir süreç sunmaktadır. Bu programlarda öncelikle müşteriden ihtiyacı olan paketin seçilmesi istenmektedir. Müşteri paketi seçtikten alışkanlıklar ve ihtiyaçların belirlenebilmesi için detaylı bir form doldurulmaktadır.

Bu formla birlikte değişiklik yapmak istediğiniz mekânın ölçüleri ve fotoğrafları iletilmektedir. Form, ölçü ve fotoğraflar iç mimarın eline ulaştıktan sonra bir çalışma yürütmeye başlıyor. Sonrasında kısa bir süre içerisinde dekorasyon ihtiyacınız e posta adresinize gönderilmektedir. Müşteriye sadece listedeki ürünleri satın almak ve mimari plana göre dizilimini yapmak kalmaktadır.. Ankara iç mimarlık dekorasyonhizmetleri sayesinde bu dekorasyon çözümüne ulaşmanız mümkündür.

Tasarım Paketinin İçerisinde Neler Var?

Bu tasarım paketinin içerisinde uygulama rehberi, konsept panosu, mimari yerleşim planı, detaylar, duvar görünüşleri ve alışveriş listesi bulunmaktadır. Bu yedi unsur size ulaştırılmaktadır. Tüm bunların yanı sıra müşteriye revizyon seçeneği de sunulmaktadır.

Aynı zamanda online bir sistem olmasına rağmen iç mimarla iletişime de geçebilmektedir. Müşteri isterse mevcut eşyaların bir kısmı kullanılarak ya da tamamen yeniden seçilerek tasarlanmasını isteyebilmektedir. Ankara iç mimarlık dekorasyon ofisleri sayesinde bu sisteme ulaşmak oldukça kolaydır. Siz de Movem Mimarlık yetkilileriyle görüşerek bu sistem hakkında detaylı bilgi alabilir, bu online paketi satın alabilirsiniz.